Recept na výbornou avokádovou pomazánku s vajíčkem

Avokádová pomazánka s vajíčkem je skvělým zdravým a chutným pokrmem, který můžete snadno připravit doma. Zde je jednoduchý recept:

Ingredience:

•   1 avokádo
•   2 vejce
•   1 lžíce citronové šťávy
•   Sůl, pepř, česnekový prášek, koriandr (podle chuti)
•   Čerstvá petrželka na ozdobu

Postup:

1.  Avokádo rozkrojte, vyndejte pecku a dužinu vyškrábejte do misky. Přidejte citronovou šťávu, sůl, pepř, česnekový prášek a koriandr a rozmixujte dohladka.
2.  Na pánvi rozehřejte trochu oleje a na ní osmahněte vejce do požadovaného stupně hotovosti.
3.  Na talíři rozetřete avokádovou pomazánku a na ni položte osmažené vejce.
4.  Pokud chcete, můžete pokrm ozdobit nasekanou petrželkou nebo jinými bylinkami.

Tato avokádová pomazánka s vajíčkem je skvělou volbou pro zdravou snídani nebo lehký oběd. Avokádo je bohaté na zdravé tuky, vlákninu a vitamíny, zatímco vejce dodávají potřebné bílkoviny. Tento pokrm je také bohatý na chutě a můžete ho podle chuti dochutit dalšími bylinkami nebo kořením. Dobrou chuť!

Ke stažení

Ptáte se mě proč mé knihy už nejsou tištěné. Víte, ja těch knih napsal 9. A je hodně těžké je všechny dotiskovat i s ohledem na ty ceny papíru. Proto jsem se rozhodl, že Vám je dám ke stažení. Za cenu 399 Kč. To máte jeden oběd a kávu v restauraci😁 Lepší nabídku už fakt nemám. Věřím, že se Vám to teď bude hodit😉☺️👍 U mě na eshopu objednáte, po zaplacení Vám systém pošle vše na email. Jde to otevřít na mobilu, tabletu i počítači. 👍😊 https://www.brichac.cz/…df/