Recept na klasický obalovaný chleba ve vajíčku

Víte, že obalovaný chléb ve vajíčku je klasickým a oblíbeným pokrmem, který je jednoduchý na přípravu a skvěle chutná? Zde je tradiční recept na obalovaný chléb ve vajíčku:

Ingredience:

•   4 plátky chleba (starší chléb funguje nejlépe)
•   2 vejce
•   1/2 hrnku mléka
•   Sůl, pepř, česnekový prášek, koriandr (dle chuti)
•   Olej nebo máslo na smažení

Postup:

1.  Ve středně velké míse rozšlehejte vejce s mlékem a dochuťte solí, pepřem, česnekovým práškem a koriandrem.
2.  Plátky chleba namočte do směsi vajec a mléka, aby se dobře nasákly.
3.  Na pánvi rozehřejte olej nebo máslo a položte na ni namočené plátky chleba. Smažte je z obou stran dozlatova a křupava.
4.  Hotové obalované chleby ve vajíčku podávejte teplé s oblíbeným doplňkem, například medem, javorovým sirupem, ovocem nebo tvarohem.

Tento klasický recept na obalovaný chléb ve vajíčku je skvělou volbou pro snídani, svačinu nebo lehký oběd. Obalovaný chléb ve vajíčku je chutný, křupavý a zasytí vás na dlouhou dobu. Můžete ho podávat samostatně nebo s různými doplňky podle vaší chuti. Dobrou chuť!

Ke stažení

Ptáte se mě proč mé knihy už nejsou tištěné. Víte, ja těch knih napsal 9. A je hodně těžké je všechny dotiskovat i s ohledem na ty ceny papíru. Proto jsem se rozhodl, že Vám je dám ke stažení. Za cenu 399 Kč. To máte jeden oběd a kávu v restauraci😁 Lepší nabídku už fakt nemám. Věřím, že se Vám to teď bude hodit😉☺️👍 U mě na eshopu objednáte, po zaplacení Vám systém pošle vše na email. Jde to otevřít na mobilu, tabletu i počítači. 👍😊 https://www.brichac.cz/…df/