Recept na chleba ve vajíčku jinak

Recept na chléb ve vajíčku je zajímavým a chutným způsobem, jak si dopřát netradiční snídani nebo lehký oběd. Tento pokrm je rychlý a jednoduchý na přípravu a zaručeně vás potěší svou chutí a originalitou. Zde je recept na chléb ve vajíčku s avokádem a slaninou:

Ingredience:

•  2 plátky chleba (dle vašeho výběru)
•  2 vejce
•  1 avokádo
•  2 plátky slaniny
•  Sůl, pepř, česnekový prášek, koriandr
•  Olej nebo máslo na smažení

Postup:

1. Rozmažte avokádo na chlebu a posypte ho solí, pepřem, česnekovým práškem a koriandrem podle chuti.
2. Na pánvi osmahněte plátky slaniny do zlatova a odložte stranou.
3. Ve středně velké pánvi rozehřejte olej nebo máslo a rozklepněte do ní vejce. Smažte je do požadovaného stupně hotovosti.
4. Na avokádový chléb položte osmaženou slaninu a nahoře položte smažené vejce.
5. Podávejte teplé a ozdobte podle chuti nasekanou petrželkou nebo jinými bylinkami.

Tento recept na chléb ve vajíčku s avokádem a slaninou je skvělou volbou pro milovníky chutné a originální snídaně nebo lehkého oběda. Chléb ve vajíčku je plný chutí a textur, které se skvěle doplňují a tvoří lahodnou kombinaci. Tento pokrm je také bohatý na bílkoviny, zdravé tuky a vlákninu, což z něj činí skvělou volbu pro zdravou stravu. Dobrou chuť!

Ke stažení

Ptáte se mě proč mé knihy už nejsou tištěné. Víte, ja těch knih napsal 9. A je hodně těžké je všechny dotiskovat i s ohledem na ty ceny papíru. Proto jsem se rozhodl, že Vám je dám ke stažení. Za cenu 399 Kč. To máte jeden oběd a kávu v restauraci😁 Lepší nabídku už fakt nemám. Věřím, že se Vám to teď bude hodit😉☺️👍 U mě na eshopu objednáte, po zaplacení Vám systém pošle vše na email. Jde to otevřít na mobilu, tabletu i počítači. 👍😊 https://www.brichac.cz/…df/