Koření koriandr a jeho nejlepší použití v kuchyni

Koriandr je aromatické koření, které pochází z plodů koriandrové rostliny. Má charakteristickou citrusovou a kořeněnou chuť a vůni, která se hodí do mnoha různých kuchyní po celém světě. Zde je několik způsobů, jak můžete využít koriandr v kuchyni:

1.  Použití v kořenící směsi: Koriandr je běžnou součástí mnoha kořenících směsí, jako je například kari nebo garam masala. Přidává do směsí pikantní a aromatickou chuť.
2.  Do marinád: Koriandr může být použit v marinádách pro maso, ryby nebo zeleninu. Přidává do nich svěží a kořeněnou chuť.
3.  Do polévek a omáček: Koriandr může být přidán do polévek, omáček a curry jídel pro zvýraznění chuti a vůně.
4.  Do salátů: Koriandr může být použit v čerstvých salátech pro přidání citrusového a kořeněného aroma.
5.  Do pečiva: Koriandr může být přidán do pečiva, jako jsou chleby, placky nebo sušenky, pro zvýraznění chuti.
6.  Do nápojů: Koriandr může být použit v exotických nápojích, jako je například limonáda s koriandrem nebo koriandrový čaj.
7.  Do kořeněných másel: Koriandr může být přidán do kořeněných másel nebo tvarohů pro zvýraznění chuti.

Koriandr je velmi univerzální koření, které se hodí do mnoha různých pokrmů a kuchyní. Jeho svěží a kořeněná chuť a vůně mohou obohatit vaše jídla a dodat jim exotický nádech. Experimentujte s koriandrem ve vaření a objevte jeho různé možnosti využití v kuchyni.

Ke stažení

Ptáte se mě proč mé knihy už nejsou tištěné. Víte, ja těch knih napsal 9. A je hodně těžké je všechny dotiskovat i s ohledem na ty ceny papíru. Proto jsem se rozhodl, že Vám je dám ke stažení. Za cenu 399 Kč. To máte jeden oběd a kávu v restauraci😁 Lepší nabídku už fakt nemám. Věřím, že se Vám to teď bude hodit😉☺️👍 U mě na eshopu objednáte, po zaplacení Vám systém pošle vše na email. Jde to otevřít na mobilu, tabletu i počítači. 👍😊 https://www.brichac.cz/…df/