Jak uvařit skvělou brokolicovou polévku recept

Brokolicová polévka je lahodný a zdravý pokrm, který je plný chuti a živin. Pokud se chystáte vařit skvělou brokolicovou polévku, zde je rozsáhlý článek s podrobným návodem:

Brokolicová polévka je skvělým způsobem, jak si dopřát lahodný a zdravý pokrm plný chuti a živin. Brokolice je bohatá na vitamíny, minerály a vlákninu, což z ní dělá vynikající ingredienci do polévky. Tato polévka je ideální pro chladné dny, kdy si chcete zahřát tělo a posílit imunitní systém.

Ingredience:

•  1 velká hlava brokolice
•  1 cibule
•  2 stroužky česneku
•  2 brambory
•  1 l zeleninového vývaru
•  200 ml smetany ke šlehání
•  Olivový olej
•  Sůl a pepř podle chuti
•  Čerstvá petrželka nebo koriandr na ozdobení

Postup:

1. Příprava ingrediencí: Nejprve si připravte všechny ingredience. Očistěte a nakrájejte cibuli a česnek na jemné kousky. Oloupejte a nakrájejte brambory na menší kousky. Rozdělte brokolici na růžičky a oloupejte stonky, které také nakrájejte na menší kousky.

2. Smažení základny: Na velkém hrnci zahřejte olivový olej a osmahněte cibuli a česnek, dokud nejsou sklovité. Přidejte nakrájené brambory a stonky brokolice a restujte je asi 5 minut.

3. Vaření polévky: Přidejte zeleninový vývar do hrnce a nechte polévku vařit asi 15-20 minut, dokud brambory nejsou měkké. Poté přidejte růžičky brokolice a vařte dalších 5-7 minut, dokud nejsou brokolice měkké.

4. Mixování polévky: Jakmile jsou všechny ingredience měkké, použijte mixér nebo tyčový mixér k rozmačkání polévky na hladkou konzistenci. Přidejte smetanu ke šlehání a promíchejte.

5. Dochucení: Dochutíme polévku solí a pepřem podle chuti. Můžete také přidat další koření, jako je kurkuma, koriandr nebo červená paprika, pro bohatší chuť.

6. Podávání: Polévku rozdělte do misky a ozdobte nasekanou petrželkou nebo koriandrem. Podávejte s křupavým chlebem nebo topinkami.

Tímto způsobem si můžete uvařit skvělou brokolicovou polévku, která je plná chuti a živin. Tato polévka je skvělou volbou pro zdravý a lahodný pokrm, který si můžete dopřát kdykoliv během chladných dní. Dobrou chuť!

Ke stažení

Ptáte se mě proč mé knihy už nejsou tištěné. Víte, ja těch knih napsal 9. A je hodně těžké je všechny dotiskovat i s ohledem na ty ceny papíru. Proto jsem se rozhodl, že Vám je dám ke stažení. Za cenu 399 Kč. To máte jeden oběd a kávu v restauraci😁 Lepší nabídku už fakt nemám. Věřím, že se Vám to teď bude hodit😉☺️👍 U mě na eshopu objednáte, po zaplacení Vám systém pošle vše na email. Jde to otevřít na mobilu, tabletu i počítači. 👍😊 https://www.brichac.cz/…df/